Z przyjemnością informujemy, że po burzliwych obradach jury ogłosiło decyzję dotyczącą rozstrzygnięcia konkursu "Dzieci na tropie śmieci".

W dniu 18 maja (piątek) odbyło się w siedzibie firmy Vivenge Sp. z o.o. w Gręzówce-Kolonii posiedzenie Komisji Konkursu "Dzieci na tropie śmieci - razem chronimy naszą przyrodę!". W obradach Komisji wzięli udział przedstawiciele Organizatora i Partnera Konkursu, a także Urzędu Gminy Łuków oraz Nadleśnictwa Łuków.

Wybór był niezwykle trudny, zarówno przy ocenie etapu indywidualnego, jak i zespołowego. Ostatecznie członkowie Komisji postanowili, że w kategorii zespołowej:

* I miejsce zajęli uczniowie z Zespołu Szkół w Gręzówce, pod opieką p. Izabeli Król
* II miejsce - nie przyznano
* III miejsce (ex aequo) zajęli uczniowie z Zespołu Szkół w Zalesie, pracujący pod opieką p. Hanny Skorupy, oraz uczniowie z Zespołu Szkół w Dąbiu, pracujący pod opieką p. Marzeny Osiak oraz p. Iwony Czajki

W kategorii indywidualnej przyznano I, II oraz III miejsce, a także 3 wyróżnienia i 1 wyróżnienie specjalne. Szczegółowe wyniki obraz Komisji Konkursowej dotyczące etapu indywidualnego (tj. nazwiska nagrodzonych) pozostają na razie owiane tajemnicą :-) Zostaną one ogłoszone na uroczystym wręczeniu nagród, które odbędzie w połowie czerwca. 

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom! 

Organizator konkursu
Centrum UNEP/GRID-Warszawa
Pomysłodawca konkursu
VIVENGE
Patronat
Urząg Gminy Łuków